ASIA LED MENNYEZETI LÁMPA 21W 4000K KRÓM
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 21W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1100lm |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:350/H:55 |
| Test színe : | Króm |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | ASIA |
| Sugárzási szög : | 160° |
| Luminous efficiency : | 52lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
STELLAR AMY LED MENNYEZET LÁMPA SZÖGLETES 18W 4000K
Cikkszám:95AMYLEDS18-W
Rendelhető 2-5 nap
6.696 Ft
STELLAR AMY LED MENNYEZET LÁMPA SZÖGLETES 12W 4000K
Cikkszám:95AMYLEDS12-W
Rendelhető 2-5 nap
5.768 Ft
Avide LED Design Mennyezeti Lámpa Driver 2.4G 40W–80W TUYA
Cikkszám:ADO3S-4080-TUYA
Raktáron
7.200 Ft
Avide LED Design Mennyezeti Lámpa Driver 2.4G 80W–120W TUYA
Cikkszám:ADO3S-80120-TUYA
Raktáron
7.500 Ft
