AURORA LED STREET LIGHT 150W 5500K IP65 WITH SEN.
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 150W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500K |
| Fényáram : | 24000lm |
| Méretek (mm) : | 507x203 |
| Test színe : | Grey |
| Tartalmazza a fényforrást : | SMD 3030 |
| Az anyag típusa : | Aluminum Die-casting+PC + Glass |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Approximate mount. height: 8-10m |
| Érzékelők : | Control sensor |
| Sugárzási szög : | 130x80° |
| Luminous efficiency : | 160lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LEDES KÖZVILÁGÍTÁSI LÁMPATEST STREET180 180W 230V 5000K/5500K
Cikkszám:98STREET180
Rendelhető 2-5 nap
41.453 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 150W 5500K IP65
Cikkszám:98PRAGUE150SMD
Rendelhető 2-5 nap
40.790 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 150W 4000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE150-W
Rendelhető 2-5 nap
40.790 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 150W 3000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE150-WW
Rendelhető 2-5 nap
40.790 Ft
