AURORA LED STREET LIGHT 200W 5500K IP65 WITH SEN.
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Teljesítmény : | 200W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500K |
| Fényáram : | 32000lm |
| Méretek (mm) : | 547x220 |
| Test színe : | Grey |
| Tartalmazza a fényforrást : | SMD 3030 |
| Az anyag típusa : | Aluminum Die-casting+PC + Glass |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Approximate mount. height: 11-13m |
| Érzékelők : | Control sensor |
| Sugárzási szög : | 130x80° |
| Luminous efficiency : | 160lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 5500K IP65
Cikkszám:98PRAGUE200SMD
Rendelhető 2-5 nap
53.151 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 3000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE200-WW
Rendelhető 2-5 nap
53.151 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 4000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE200-W
Rendelhető 2-5 nap
53.151 Ft
MADRID SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 5000-5500K IP65
Cikkszám:98MADRID250SMD
Rendelhető 2-5 nap
58.063 Ft
