Barbecook BC-CHA-1008 Loewy 50 zománcozott faszenes grill, fekete, 47,5cm átmérő BC-CHA-1008
Leírás és Paraméterek
| személyek száma | 10 |
| sütőfelület | ∅47,5 cm |
| sütési magasság | állítható: 86-90-94 cm |
| állítható grillrácsok | igen (3 pozíció) |
| grillrács anyaga | rozsdamentes acél |
| tál anyaga | zománcozott acél |
| cső anyaga | zománcozott acél |
| lábak anyaga | zománcozott acél |
| szélvédő anyaga | zománcozott acél |
| állítható levegőellátás | igen |
| hamutartály | igen |
| QuickStart rendszer | igen |
| QuickStop rendszer | igen |
| méretek | szélesség × magasság × mélység: 51,5 × 99 × 56 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Barbecook BC-CHA-1015 Carlo asztali faszenes grill, szürke, 44x33x21cm BC-CHA-1015
Cikkszám:SOMOGYI-5400269209278
Rendelhető 2-5 nap
68.290 Ft
Barbecook BC-CHA-1016 Carlo asztali faszenes grill, sárga, 44x33x21cm BC-CHA-1016
Cikkszám:SOMOGYI-5400269204563
Rendelhető 2-5 nap
68.290 Ft
Barbecook BC-CHA-1019 Carlo asztali faszenes grill, piros, 44x33x21cm BC-CHA-1019
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210908
Rendelhető 2-5 nap
68.290 Ft
Barbecook BC-CHA-1018 Carlo asztali faszenes grill, zöld, 44x33x21cm BC-CHA-1018
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210922
Rendelhető 2-5 nap
68.290 Ft
Barbecook BC-ACC-7451 pizza sütő Magnus grillhez BC-ACC-7451
Cikkszám:SOMOGYI-5404035701461
Rendelhető 2-5 nap
57.290 Ft
Barbecook BC-ACC-7441 Kamal kamado 60/XL sütőrendszer BC-ACC-7441
Cikkszám:SOMOGYI-5420059859582
Rendelhető 2-5 nap
74.090 Ft
Home GR03 fedeles gömbgrill, faszén, faszénbrikett, zománcozott acél tűztér és fedél, krómozott acél rostély, galvanizált acél széntartó, 76 cm rostélymagasság a talajtól GR03
Cikkszám:SOMOGYI-5999084964122
Rendelhető 2-5 nap
54.190 Ft
Barbecook BC-CHA-1005 Loewy 50 SST rozsdamentes acél faszenes grill, 51,5x56x99cm BC-CHA-1005
Cikkszám:SOMOGYI-5400269205157
Rendelhető 2-5 nap
78.090 Ft
