BELLA LED FIXTURE 55W 4000K IP65+ EM 120lm/W
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 55W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000-4300 |
| Fényáram : | 6600lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1476/W:80/H:70 |
| Test színe : | Grey |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | BELLA |
| Alak : | Rectangular |
| Szerelési módszer : | Surface mounting |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 1500mm 2X24W 4000K-4300K IP65
Cikkszám:9BM224LEDE
Rendelhető 2-5 nap
42.608 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 1500mm 2X24W 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BM224LEDCWE
Rendelhető 2-5 nap
42.927 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 1200mm 2X18W 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BM218LEDCWE
Rendelhető 2-5 nap
38.432 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 1200mm 2X18W 4000K-4300K IP65
Cikkszám:9BM218LEDE
Rendelhető 2-5 nap
38.432 Ft
BELLA LED LÁMPATEST 40W(1200MM) 6500K IP65+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:9BR40LEDCWE
Rendelhető 2-5 nap
30.814 Ft
