BEPPE LED KÜLTÉRI LÁMPA 50W 4000K FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 50W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 6550lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | H:3065 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | Nem |
| Az anyag típusa : | Resin |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | BEPPE |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 131lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GLOBE 250 LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 2x6W 4000K H2050 IP55
Cikkszám:96G250GB2L-BL
Rendelhető 2-5 nap
105.178 Ft
GLOBE 250 OPAL LED LIGHT 2x8.5W CCT H2050 IP55
Cikkszám:96G250GB2LOP-BL
Rendelhető 2-5 nap
86.359 Ft
