CARLO FS LED KERTI LÁMPATEST 6W CCT IP55 SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700/4000 |
| Foglalat : | G10 |
| Fényáram : | 600lm |
| Méretek (mm) : | W:170/H:340 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED IZZÓ |
| Az anyag típusa : | Resin |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
CARLO FS LED KERTI LÁMPATEST 6W CCT IP55 FEKETE
Cikkszám:95CARLOWLFS-BL
Rendelhető 2-5 nap
20.139 Ft
LED fali világítás 8W 3000K 640 lm IP65 151x151x50mm grafit
Cikkszám:FAMA-5900280934963-C25EL2Q008GR3K
Rendelhető 2-5 nap
20.954 Ft
