CARLO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 800mm FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700/4000 |
| Foglalat : | GU10 |
| Fényáram : | 600lm |
| Fényforrás színe : | Adjustable |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:100/H:800 |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
CARLO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 800mm SZÜRKE
Cikkszám:95CARLO800-GR
Rendelhető 2-5 nap
29.285 Ft
CARLO DECO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 800mm FEKETE
Cikkszám:95CARLO800D-BL
Rendelhető 2-5 nap
31.043 Ft
DARIO 250 LED GARDEN FIXTURE 8.5W CCT IP55 BLACK
Cikkszám:96DARIO250M-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.262 Ft
DARIO 250 LED GARDEN FIXTURE 8.5W CCT IP55 GREY
Cikkszám:96DARIO250M-GR
Rendelhető 2-5 nap
27.262 Ft
