Leírás és Paraméterek
| Modell | DARIO |
| Teljesítmény | 8.5W |
| Foglalat | Е27 |
| Fényforrások száma | 1 |
| Tartalmazza a fényforrást | Yes |
| Fényáram | 920lm |
| Színhőmérséklet (K) | 2700K-4000K-6500K |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Standing |
| Irányítószám | IP55 |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | CCT Adjustable |
| Anyag | PMMA |
| Méretek (mm) | H:975/W:240 |
| Márka | ELMARK |
| *Megjegyzés | UV resistant |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
DARIO 250 LED GARDEN FIXTURE 8.5W CCT IP55 BLACK
Cikkszám:96DARIO250M-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.262 Ft
CARLO DECO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 400mm FEKETE
Cikkszám:95CARLO400D-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.174 Ft
GRF96302-78 LED 10W 230V 4000K KERTI LÁMPA ÁLLÓ 780ММ
Cikkszám:96LEDP30278
Rendelhető 2-5 nap
25.958 Ft
CARLO LED KERTI LÁMPA ÁLLÓ 6W CCT 4000K IP55 400mm FEKETE
Cikkszám:95CARLO400-BL
Rendelhető 2-5 nap
25.415 Ft
