Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 60W |
| Méretek (mm) : | L:78/W:93/H:56 |
| Kimeneti feszültség : | 24V |
| Kimeneti áram : | 2,5 |
| Bemeneti feszültség : | 85 ~ 264V AC |
| Típus : | DC |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | DR-60 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
