E-2305 LED COB WORK LAMP 5W 400LM WITH BATTERY
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 5W |
| Fényáram : | 400lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:40/H:90/D:50 |
| Test színe : | Black/Green |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Akkumulátor : | 2000mAh LiPo battery |
| Az anyag típusa : | ABS |
| Garancia : | 3+0 |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
3 az 1-ben LED zseblámpa 3W COB + 1W LED, újratölthető akkuval
Cikkszám:V0471
Rendelhető 2-5 nap
6.020 Ft
