EL-2202 LED CEILING LAMP 60W CCT DIMMABLE WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 60W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000/4000/6500 |
| Fényáram : | 3600lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:500/H:80 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Fém/PMMA |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Luminous efficiency : | 60lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Mundo LED csillár 40cm 22W arany 3CCT távirányítóval
Cikkszám:XD-LK222G
Rendelhető 2-5 nap
53.000 Ft
CALISTA LED MENNYEZETI LÁMPA 32W 4000K, FEHÉR
Cikkszám:955CALISTA3240WH
Rendelhető 2-5 nap
54.160 Ft
Mundo LED csillár 40cm 22W fekete 3CCT távirányítóval
Cikkszám:XD-LK222B
Rendelhető 2-5 nap
56.000 Ft
Avide Design Mennyezeti Lámpa Porter – 106 W LED, RF távirányítóval
Cikkszám:ADO3S-POR-2.4G
Rendelhető 2-5 nap
45.990 Ft
