EL-2291 LED CEILING LAMP 28W 4000К IP54 WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 28W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1960lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:380/H:55 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | PP |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Kerek |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TRACY LED SLIM MENNYEZET LÁMPA SZÖGLETES 20W 4000K
Cikkszám:95TRACYLEDS20
Rendelhető 2-5 nap
11.331 Ft
LED-es mennyezeti lámpa 24W 4000K 2160lm IP44
Cikkszám:FAMA--C37PLA3502404K
Rendelhető 2-5 nap
11.175 Ft
LED IP44 mennyezeti lámpa Jazzy 4000K, 36W, 2880lm, 380mm, kerek forma, opál búra,
Cikkszám:DEL1749
Rendelhető 2-5 nap
10.515 Ft
EL-18SCCTBL SQ. LED CEILING LAMP 18W CCT 300MM,BL
Cikkszám:95EL18SCCTBL-BL
Rendelhető 2-5 nap
10.197 Ft
EL-18SCCTBL SQ. LED CEILING LAMP 18W CCT 300MM,WH
Cikkszám:95EL18SCCTBL-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.197 Ft
LED-es mennyezeti lámpa 4000K 650lm 10W IP20
Cikkszám:FAMA--C36PSF744LED
Rendelhető 2-5 nap
12.572 Ft
