EL-4015 LED CEILING LAMP 24W 4000К IP54 GREY
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1920lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:320/H:55 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | PP |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED-es mennyezeti lámpa 4000K 650lm 10W IP20
Cikkszám:FAMA--C36PSF744LED
Rendelhető 2-5 nap
12.572 Ft
LED lámpa 30W 4000K 3500lm IP66
Cikkszám:FAMA-5900280950475-C36PSF712304
Rendelhető 2-5 nap
13.969 Ft
LED mennyezeti lámpa RGB+CCT, 24W, 1560lm, 380mm, gyémánt forma, csillogó búra
Cikkszám:DEL1615
Raktáron
14.720 Ft
EL-24RCCTBL ROUND LED CEILING LAMP 24W CCT D420,BL
Cikkszám:95EL24RCCTBL-BL
Rendelhető 2-5 nap
14.832 Ft
EL-24RCCTBL ROUND LED CEILING LAMP 24W CCT D420,WH
Cikkszám:95EL24RCCTBL-WH
Rendelhető 2-5 nap
14.832 Ft
