EL-4015 LED CEILING LAMP 36W 4000К IP54 GREY
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 36W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2880lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:380/H:55 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | PP |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED-es mennyezeti lámpa 18W 4000K 1620lm IP44 mozgásérzékelővel
Cikkszám:FAMA-5900280975188-C37PLA2851804KMS
Rendelhető 2-5 nap
16.937 Ft
Avide LED Mennyezeti Lámpa Lucy 22W RGBIC+CCT Távirányítóval
Cikkszám:ACLO38RGBIC+CCT-22W-L
Raktáron
20.500 Ft
NIGHT SKY LED MENNYEZETI LÁMPA 50W 3000-6000k TÁVIRÁNYÍTÓS
Cikkszám:95NIGHTSKY50LED
Raktáron
20.560 Ft
Avide LED Mennyezeti Lámpa Bella 24W RGB+CCT+Tuya Távirányítóval
Cikkszám:ACLO32.5RGB+CCT-24W-TUYA+IR-BS
Raktáron
16.800 Ft
