EL-AC50L OLAJMENTES KOMPRESSZOR 8 BAR 50L 2900W
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 2900W |
| Márka : | ELMARK |
| Hangerő : | 50lL |
| Típus : | Air compressor |
| Hangszint : | 75dB |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | EL-AC50L |
| Обороти на празен ход : | 2800rpm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-100S AUTOMATA ÖNFELSZÍVÓ VÍZSZIVATTYÚ TISZTA VÍZHEZ 24L, 750W
Cikkszám:59653
Rendelhető 2-5 nap
60.456 Ft
EL-80S AUTOMATA ÖNFELSZÍVÓ VÍZSZIVATTYÚ TISZTA VÍZHEZ 24L, 550W
Cikkszám:59652
Rendelhető 2-5 nap
51.913 Ft
