LED ASZTALI LÁMPA HANGSZÓRÓVAL RGB 5W/5V DC
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 5W |
| Méretek (mm) : | 80x80x62mm |
| Akkumulátor : | 500mAh |
| Bemeneti feszültség : | DC5V |
| Típus : | Bluetooth RGB WIRELESS SPEAKER |
| Az anyag típusa : | ABS |
| Garancia : | 3+0 |
| Storage : | TF storage card |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home NKL 5D pótlencse nagyítós lámpához, 5 dioptria nagyítás, NKLL 05, NKL 01 NKL 5D
Cikkszám:SOMOGYI-5998312750056
Rendelhető 2-5 nap
3.490 Ft
Home NKLF T5 pótfénycső NKL 01 nagyítós lámpához 22 W, 1450 lm, 6500 K NKLF T5
Cikkszám:SOMOGYI-5998312775882
Rendelhető 2-5 nap
3.190 Ft
Home NKL 022F pótfénycső NKL 022 nagyítós lámpához, 12 W, 720 lm, 6500 K NKL 022F
Cikkszám:SOMOGYI-5998312773758
Rendelhető 2-5 nap
3.090 Ft
VUK hangulatvilágítás, living color, RGB, tölthető, adapteres VUK LC02
Cikkszám:SOMOGYI-5999084941550
Rendelhető 2-5 nap
2.590 Ft
