ELEKTROMOS KERTI APRÓZÓ 2600W
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 2600W |
| Márka : | ELMARK |
| Kábelhosszúság : | 350mm |
| Típus : | Shredder |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | EL-EGS001 |
| Обороти на празен ход : | 4500r/min |
| Capacity : | 50L |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
