Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 300W |
| Márka : | ELMARK |
| Kábelhosszúság : | 250mm |
| Típus : | Grass trimmer |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | EL-229 |
| Обороти на празен ход : | 1100rpm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
HOME GWTDIG Öntözésvezérlő automata időzítő, öntözőkomputer, automata és manuális módok, LCD kijelző, ¾” és ½” csatlakozás GWTDIG
Cikkszám:SOMOGYI-5999084978129
Rendelhető 2-5 nap
10.690 Ft
