EL-20C FÜRDŐSZOBAI VENTILÁTOR 2000W, FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP23 |
| Névleges feszültség : | 220V |
| Teljesítmény : | 2000W |
| Szín : | Balck/gray |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:295xH:520xW:115 |
| Garancia : | 2+3 |
| Szerelési módszer : | Wall mounting |
| Helyzet : | 1000W/2000W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Techwood TVI-455 fém álló ventilátor, 40 cm-es lapátátmérő, 50 W, 3 sebesség, oszcillálás, hálózati tápellátás TVI-455
Cikkszám:SOMOGYI-3760301552772
Rendelhető 2-5 nap
31.690 Ft
Oszlopventilátor 50W, 220-240V,, 92cm magas, 3 fokozatú
Cikkszám:500261
Rendelhető 2-5 nap
29.990 Ft
Home SFM43BK párásító ventilátor, 75 W, 40 cm névleges lapátátmérő, 3 lapát, 3 fokozat, oszcillálás, kikapcsolásidőzítés, 3 fokozatú párásítás, állítható dőlésszög SFM43BK
Cikkszám:SOMOGYI-5999084963958
Rendelhető 2-5 nap
34.290 Ft
Home SFI 45 álló fém ventilátor, 100 W, 3 fokozat, 45 cm-es lapátátmérő, állítható fejdőlésszög, fém lapát SFI 45
Cikkszám:SOMOGYI-5999084914257
Rendelhető 2-5 nap
25.590 Ft
Oszlopventilátor 50W, 220-240V,, 120cm magas, 3 fokozatú időzítővel
Cikkszám:500260
Raktáron
37.500 Ft
Led Flip mennyezeti lámpa 36W+15W 3CCT ventilátorral 40cm fekete
Cikkszám:V9287
Rendelhető 2-5 nap
37.800 Ft
Home SFS 40 álló fém ventilátor, 45 W, 3 fokozat, 40 cm-es lapátátmérő, fém lapátok, 85°-os oszcillálás SFS 40
Cikkszám:SOMOGYI-5999084931735
Rendelhető 2-5 nap
24.390 Ft
