ELMARK LED PANEL SZÖGLETES FELÜLETRE 48W 595X595X35MM 4000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 48W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3840lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | Elmark |
| Méretek (mm) : | 595x595x40 |
| Test színe : | Fekete |
| Az anyag típusa : | Fém/PS |
| Garancia : | 4+1 |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Mennyezeti LED panel 600X600X38mm 40W felületre szerelhető
Cikkszám:V7354
Rendelhető 2-5 nap
15.400 Ft
LED mennyezeti panel falon kívüli 600*600*38mm 40W fekete
Cikkszám:V7353
Rendelhető 2-5 nap
15.400 Ft
Mennyezeti LED panel felületre szerelhető 300*1200*38mm 40W
Cikkszám:V4929
Rendelhető 2-5 nap
15.400 Ft
LED panel fehér 40W 4000lm 4000K 120x30cm IP20 Kafler falun kívüli
Cikkszám:FAMA-5900280931740-C72BLK1234004KW
Raktáron
17.461 Ft
LED panel falon kívüli 40W 4000lm 4000K 60x60cm IP20
Cikkszám:FAMA-5900280931726-C72BLK0664004KW
Rendelhető 2-5 nap
13.969 Ft
