FÉM ELOSZTÓ SZEKRÉNY 16 UTAS+ISS+2XRCCB
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges áram : | 100A |
| Méret : | 447x257x110 mm |
| Márka : | ELMARK |
| Vastagság : | 1.2 mm |
| Modulok száma : | 16 |
| A sorok száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Acél |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SIGMA |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Fémszekrény 500x400x200 Skybox MASZKOLT!!!!! 48 modulos, 3 soros MC-5040D20R3-SDL
Cikkszám:SKY510
Rendelhető 2-5 nap
54.100 Ft
ROZSDAMENTES ACÉL FALON KÍVÜLI ELOSZTÓDOBOZ SXF 25/25/15
Cikkszám:54025
Rendelhető 2-5 nap
56.044 Ft
