FÉM ELOSZTÓ SZEKRÉNY 22 UTAS SET
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges áram : | 100A |
| Méret : | 496x230x90 mm |
| Márka : | ELMARK |
| Vastagság : | 1.2 mm |
| Modulok száma : | 22 |
| A sorok száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Acél |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SIGMA |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ROZSDAMENTES ACÉL FALON KÍVÜLI ELOSZTÓDOBOZ SXF 30/25/15
Cikkszám:54030
Rendelhető 2-5 nap
64.631 Ft
Fémszekrény 600x400x260 Skybox MASZKOLT!!!!! 64 modulos, 4 soros MC-6040D26R4-SDL
Cikkszám:SKY511
Rendelhető 2-5 nap
58.560 Ft
