FÉM FALON KÍVÜLI ELOSZTÓDOBOZ JXF 60/60/20
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges áram : | 250A |
| Méret : | H:600mm L:600mm W:200mm |
| Márka : | ELMARK |
| Vastagság : | 1.2 mm |
| Az anyag típusa : | Acél |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | JXF |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ROZSDAMENTES ACÉL FALON KÍVÜLI ELOSZTÓDOBOZ SXF 25/25/15
Cikkszám:54025
Rendelhető 2-5 nap
56.044 Ft
Fémszekrény 600x400x260 Skybox MASZKOLT!!!!! 64 modulos, 4 soros MC-6040D26R4-SDL
Cikkszám:SKY511
Rendelhető 2-5 nap
58.560 Ft
Fémszekrény 500x400x200 Skybox MASZKOLT!!!!! 48 modulos, 3 soros MC-5040D20R3-SDL
Cikkszám:SKY510
Rendelhető 2-5 nap
54.100 Ft
ROZSDAMENTES ACÉL FALON KÍVÜLI ELOSZTÓDOBOZ SXF 30/25/15
Cikkszám:54030
Rendelhető 2-5 nap
64.631 Ft
