FLCOM LED SPOTLÁMPA FELÜLETRE 20W 230V 4000K 60° FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1600lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:110/H:125 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | FLCOM |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 60° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-147 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR BL
Cikkszám:92EL1470340-BL
Rendelhető 2-5 nap
17.820 Ft
EL-147 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR WH
Cikkszám:92EL1470340-WH
Rendelhető 2-5 nap
17.820 Ft
LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD310 10W 3XE27 4000K SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:92Q31040DGR
Rendelhető 2-5 nap
17.945 Ft
FLCOM LED SPOTLÁMPA FELÜLETRE 30W 230V 4000K 60° FEHÉR
Cikkszám:92FLCOM3040-WH
Rendelhető 2-5 nap
18.337 Ft
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 20W 3000K 38° HONEY NET
Cikkszám:92EL64532030-WH
Rendelhető 2-5 nap
18.520 Ft
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 20W 4000K 38° HONEY NET
Cikkszám:92EL64532040-WH
Rendelhető 2-5 nap
18.520 Ft
SA-045/4 SPOT LÁMPATEST 4XGU5.3 NÉGYZET FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92045S4-BLFR
Rendelhető 2-5 nap
16.687 Ft
