FLCOM LED SPOTLÁMPA FELÜLETRE 40W 230V 4000K 60° FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3200lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:170/H:185 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 60° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
FLCOM LED SPOTLÁMPA FELÜLETRE 40W 230V 4000K 60° FEKETE
Cikkszám:92FLCOM4040-BL
Rendelhető 2-5 nap
23.539 Ft
DL-044 SPOT LÁMPATEST 2XGU10 NÉGYZET BILLENTHETŐ FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92DL044S2-BLWH
Rendelhető 2-5 nap
24.310 Ft
FELÜLETRE VALÓ LINEÁRIS LÁMPA EL-14 20W 3000K, FEHÉR ÉS FEKETE
Cikkszám:92EL142030-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
22.291 Ft
