FRANCA 90 2L KÜLTÉRI FALI LÁMPA 2XGU10 CCT IP55 SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700/4000 |
| Foglalat : | 2xGU10 |
| Fényáram : | 1200lm |
| Fényforrás színe : | Adjustable |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:95/W:110/H:240 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Resin |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | FRANCA |
| Szerelési módszer : | Falra szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
| Fényforrás típusa | Foglalatos |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ABRAM 150 LED FALI LÁMPA 3.2W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95ABRAM150-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.136 Ft
ABRAM 150 LED FALI LÁMPA 3.2W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:95ABRAM150-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.136 Ft
LORENZA 150 LED FALI LÁMPA 3.2W CCT 4000K IP55 FEKETE
Cikkszám:95LORENZA150-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.136 Ft
LORENZA 150 LED FALI LÁMPA 3.2W CCT 4000K IP55 SZÜRKE
Cikkszám:95LORENZA150-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.136 Ft
Kültéri falra szerelhető lámpatest, fekete, LED 2x3W, 4000K, IP54 lefelé és felfelé is világít
Cikkszám:DEL1553
Raktáron
12.180 Ft
