FTL25 COB SÍNES LÁMPATEST 25W 6000K 38° FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 25W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6000 |
| Fényáram : | 2250lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:100/H:235/L:140 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Típus : | 4 lines |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SKY FTL |
| Szerelési módszer : | On track rail- 2 lines |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 38° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
