GIPSZKARTON LED PANEL 40W 6400K 595x595mm FEHÉR, IP54+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6400 |
| Fényáram : | 4000lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | L:595/W:595/H:9 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | +PANIK MODULOM |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 4000K 595x595mm FEHÉR , IP54+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030WNIP54E
Rendelhető 2-5 nap
38.950 Ft
LED PANEL 30W 595X595X35 6400K RECESSED HIGH EFFICIENCY IP54+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92PANEL023CWIP54E
Rendelhető 2-5 nap
38.941 Ft
LED PANEL 60W 6400K 595X595MM WHITE FRAME IP44+EM
Cikkszám:92PANEL031CWIP44E
Rendelhető 2-5 nap
38.860 Ft
LED PANEL 60W 4000K 595X595MM WHITE FRAME IP44+EM
Cikkszám:92PANEL031WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
38.860 Ft
LED PANEL HIGH POWER 60W 6400K 595x595mm FEHÉR KERET IP54
Cikkszám:92PANEL031CWIP54E
Rendelhető 2-5 nap
39.123 Ft
LED PANEL 22W 595X595X34 4000K BM H.E. IP54+EM
Cikkszám:92PANEL033WIP54E
Rendelhető 2-5 nap
39.510 Ft
LED PANEL 40W 595x595x40 4000K OM WHITE+EM 100lm/W
Cikkszám:92PANEL022WN-WHE
Rendelhető 2-5 nap
39.832 Ft
LED PANEL 22W 595X595X34 4000K RECESSED HIGH EFF.+
Cikkszám:92PANEL033WE
Rendelhető 2-5 nap
37.717 Ft
