Leírás és Paraméterek
| Modell | GRF069 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 3W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 232 |
| Luminous efficiency | 77lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 100x100 |
| Garancia |
|
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF4 LED GROUND FIXTURE 5W 3000K IP65 220V 24°
Cikkszám:96GRF4-524220WW
Rendelhető 2-5 nap
10.077 Ft
ALDO LEDES JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST 1.7W 4000K IP67 FEKETE
Cikkszám:96ALDO-BL
Rendelhető 2-5 nap
9.498 Ft
