GRF302 LED FACADE FIXTURE 6W 4000K IP65 GREY
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 110lm |
| Méretek (mm) : | L:255/H:90/W:42 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 2+1 |
| *Megjegyzés : | UV resistant |
| Modell : | GRF302 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 18lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
