GRF52 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.5W 4000K IP65 SÖTÉT SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 1.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 60lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:125/H:125/W:20.5 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 2+1 |
| Modell : | GRF |
| Szerelési módszer : | Falra szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 40lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF52 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.5W 4000K IP65 FEHÉR
Cikkszám:96GRFLED52-WH
Rendelhető 2-5 nap
8.733 Ft
GRF02 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.8W 4000K IP65 SZÜRKE
Cikkszám:96GRFLED02-GR
Rendelhető 2-5 nap
9.091 Ft
GRF02 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.8W 4000K IP65 SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:96GRFLED02-DGR
Rendelhető 2-5 nap
9.091 Ft
