GSL1 LED COB SPOT LIGHT 30W 3000K IP65 24°
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 2500lmlm |
| Méretek (mm) : | 245x150 |
| Garancia : | 3+2 |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 83lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF331-2 LED FACADE FIXTURE 2Х15W 4000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF331-2BL
Rendelhető 2-5 nap
39.858 Ft
GRF331-2 LED FACADE FIXTURE 2Х15W 3000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF331WW-2BL
Rendelhető 2-5 nap
39.858 Ft
UMBERTA MENNYEZETI LÁMPA MOZGÁSÉRZÉKELŐS 2XE27 IP66 FEKETE
Cikkszám:95UMBERTAS-BL
Rendelhető 2-5 nap
33.241 Ft
