HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 20W 4000K SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1600lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:600/H:70/W:47.8 |
| Test színe : | Szürke |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 20W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99SM604020-WH
Rendelhető 2-5 nap
23.189 Ft
STELLAR LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ 600mm 24W 4000K FEKETE
Cikkszám:99XPOM602440-BL
Rendelhető 2-5 nap
22.249 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 50W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99FM1504050-GR
Rendelhető 2-5 nap
24.146 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S36 50W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99SM36S4050-GR
Rendelhető 2-5 nap
22.125 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S77 64W 4000K 1500MM SZÜRKE
Cikkszám:99BM1504064-GR
Rendelhető 2-5 nap
22.003 Ft
T-CONNECTOR FOR ELMARK PROFILE RECESSED 3000K FEHÉR
Cikkszám:99PFMT30-WH
Rendelhető 2-5 nap
24.701 Ft
T-CONNECTOR FOR ELMARK PROFILE RECESSED 4000K FEKETE
Cikkszám:99PFMT40-BL
Rendelhető 2-5 nap
24.701 Ft
T-CONNECTOR FOR ELMARK PROFILE RECESSED 4000K FEHÉR
Cikkszám:99PFMT40-WH
Rendelhető 2-5 nap
24.701 Ft
