HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3200lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1200/W1:70/W2:47.8/H:22.4 |
| Test színe : | Szürke |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K FEKETE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM1204040-BLE
Rendelhető 2-5 nap
53.202 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM1204040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
53.202 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 24W 4000K 1200MM FEKETE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM1204024-BLE
Rendelhető 2-5 nap
53.739 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 24W 4000K 1200MM SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM1204024-GRE
Rendelhető 2-5 nap
53.739 Ft
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 50W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99SM1504050-GR
Rendelhető 2-5 nap
51.307 Ft
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 50W 4000K FEKETE
Cikkszám:99SM1504050-BL
Rendelhető 2-5 nap
51.307 Ft
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 50W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99SM1504050-WH
Rendelhető 2-5 nap
51.307 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 50W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99FM1504050-WH
Rendelhető 2-5 nap
55.378 Ft
