Home FKF 59201 fali elektromos ventilátoros fűtőtest, 1000W/2000W, stop program, távirányító, fehér FKF 59201
Leírás és Paraméterek
Szüksége van egy olyan fűtőkészülékre, amely maximális kontrollt biztosít a hőmérséklet felett és egyúttal energiatakarékos? Az FKF 59201 fali ventilátoros fűtőtest a STOP programjával tökéletes választás lesz! A két választható fűtési fokozattal (1000W / 2000W) gyorsan és hatékonyan melegíti fel otthonát. A mozgó légterelő lamellák gondoskodnak a meleg levegő egyenletes elosztásáról, míg az elektronikus termosztát a legpontosabb hőmérséklet-beállítást teszi lehetővé. A 12 órás kikapcsolásidőzítéssel és a heti programmal minden napra előre tervezhet, az adaptív bekapcsolásszabályozás pedig még hatékonyabbá teszi a fűtést. De mi is az a STOP program? Ha eléri a beállított hőmérsékletet, a ventilátor is kikapcsol, így további energia-megtakarítást biztosít. A távirányítóval elérhető összes funkció pedig maximális kényelmet nyújt. A túlmelegedés elleni védelem megbízható működést garantál. Modern és kompakt méretével (54x20,5x12 cm) az FKF 59201 nem csak hatékony fűtőkészülék, de dekoratív megjelenésű is.
| elhelyezés | fali |
| távirányító | van |
| fűtési fokozatok | 1000 W / 2000 W |
| programozhatóság | heti program / adaptív bekapcsolásszabályozás |
| kikapcsolásidőzítés | 12 órás |
| csak ventilátor üzemmód | nincs (a beállított hőmérséklet elérésekor a ventilátor is kikapcsol) |
| légterelés | van |
| túlmelegedés elleni védelem | van |
| termosztát | van |
| beállítható hőmérséklet tartomány | 18 – 45 °C |
| ideális helyiségméret | 30 m² |
| fürdőszobába is telepíthető | nem |
| zajszint | 60 dB(A) |
| tápkábel hossza | 1,7 m |
| tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| távirányító tápellátása | CR 2025 gombelem (tartozék) |
| méret | 54 x 20,5 x 12 cm |
| tömeg | 2,5 kg |
