Home FKF 65221 fali elektromos ventilátoros fűtőtest, 1100/2200W, heti program, távirányító, fehér FKF 65221
Leírás és Paraméterek
Szeretne egy olyan fűtőkészüléket, amely gyorsan és hatékonyan melegíti fel otthonát, miközben modern és stílusos kialakítású? Az FKF 65221 fali ventilátoros fűtőtest pont azt kínálja, amire szüksége lehet a hideg hónapokban. A két választható fűtési fokozat (1100W / 2200W) gyorsan és hatékonyan melegíti fel otthonát. A mozgó légterelő lamellák gondoskodnak a meleg levegő egyenletes elosztásáról, az elektronikus termosztát pedig pontos hőmérséklet-szabályozást garantál. Ha arra törekszik, hogy hatékonyan használja az energiát, a 8 órás kikapcsolásidőzítés és a heti program biztosít erre lehetőséget. A beépített ablaknyitás-érzékelés lehetővé teszi, hogy a szellőztetés során automatikusan kikapcsoljon a fűtőtest, így ne pazarolja az energiát. A távirányítóval elérhető összes funkció maximális kényelmet biztosít. A túlmelegedés elleni védelem pedig megbízható működést garantál. Az FKF 65221 modern kialakításának és kompakt méretének (65x25x15 cm) köszönhetően tökéletes választás minden otthonba.
| elhelyezés | fali |
| távirányító | van |
| fűtési fokozatok | 1100 W / 2200 W |
| programozhatóság | heti program / ablaknyitás érzékelés |
| kikapcsolásidőzítés | 8 óra |
| csak ventilátor üzemmód | van |
| légterelés | van |
| termosztát | van |
| beállítható hőmérséklet tartomány | 18 °C - 45 °C |
| ideális helyiségméret | 33 m² |
| fürdőszobába is telepíthető | nem |
| zajszint | 60 dB(A) |
| tápkábel hossza | 1,5 m |
| tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| méret | 65 x 25 x 15 cm |
| tömeg | 4,2 kg |
