Home FKK 24 falra szerelhető vagy talpra állítható elektromos látványkandalló, 900W/1800W, heti program, távirányító, fekete FKK 24
Leírás és Paraméterek
Az FKK 24 elektromos kandalló nemcsak az otthon melegét biztosítja, de letisztult kidolgozásának köszönhetően a lakásának páratlan látványossága lesz. Falra szerelhető vagy talpon álló kivitelben is használható.
Az elektromos kandalló fűtési funkció nélkül is alkalmazható, így a valósághű lángeffektet önállóan is tudja működtetni, valamint a fényerő is szabályozható.
900W vagy 1800W fűtési fokozat közül választhat. Biztonságos használatot garantál, mivel túlmelegedés esetén automatikusan kikapcsol.
Hasznos tulajdonságai még az elektromos termosztát és a heti program időzítés. Tartozékként szállítjuk a hozzá tartozó távirányítót.
Teremtsen igazán meghitt pillanatokat a hűvös időkben az FKK 24 elektromos kandallónkkal.
| távirányító | van |
| fűtési fokozatok | 2 fűtési fokozat: 900 W / 1800 W |
| ventilátor | van |
| fényeffektfokozatok | 3 fokozat (magas - közepes- alacsony) |
| fényforrás | LED, 5 W, nem cserélhető |
| önállóan kapcsolható lángeffekt | igen |
| programozhatóság | heti program |
| termosztát | elektronikus termosztát |
| beállítható hőmérséklet tartomány | 15 °C - 30 °C |
| alapanyaga | edzett síküveg |
| ideális helyiségméret | 27 m² |
| elhelyezés | fali, álló |
| zajszint | 58 dB(A) |
| fürdőszobába is telepíthető | nem |
| tápkábel hossza | 1,8 m |
| tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| távirányító tápellátása | 1 x 3 V CR 2025 elem (tartozék) |
| méret | falra szerelve: 107 x 43,5 x 13 cm • talpra állítva: 107 x 50 x 24 cm |
| tömeg | 18,6 kg |
| egyéb információ | túlmelegedés elleni védelem |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home FKKF06 sarokkeret kandallóbetéthez, Home FKKI 03 kandallóhoz, admiral dió FKKF06
Cikkszám:SOMOGYI-5999084971410
Rendelhető 2-5 nap
123.990 Ft
Noirot E222115 Amaroc H 1500 BL kerámia fűtőtest, 1500 W, IP24 védettség, nyitott ablak érzékelő, gyermekzár, fali kivitel E222115
Cikkszám:SOMOGYI-3465700056264
Rendelhető 2-5 nap
125.990 Ft
Noirot E216215 Inova V 1500 BL hősugárzó, 2000 W, IP24 védettség, nyitott ablak érzékelő, beépített termosztát LCD-vel, fali kivitel E216215
Cikkszám:SOMOGYI-3465700056776
Rendelhető 2-5 nap
131.990 Ft
PALERMO freya tölgy modern keret kandallóbetéthez FKKF 04
Cikkszám:SOMOGYI-5999084958916
Rendelhető 2-5 nap
105.990 Ft
AENO AGH0003S infravörös konvekciós premium eco smart fűtőtest, 700 W, Wi-Fi, hangvezérlés, 3 féle felszerelési mód, fehér színű AGH0003S
Cikkszám:SOMOGYI-5903282319332
Rendelhető 2-5 nap
102.990 Ft
AENO AGH0004S infravörös konvekciós premium eco smart fűtőtest, LED-es kijelzés, 700 W, Wi-Fi, 3 féle felszerelési mód, fekete színű AGH0004S
Cikkszám:SOMOGYI-5903282319387
Rendelhető 2-5 nap
102.990 Ft
HOME FKK11 szabadon álló elektromos látványkandalló, max. 2000 W, LED lángeffekt, 2 fokozat, ventilátoros, távirányító FKK11
Cikkszám:SOMOGYI-5999084972530
Rendelhető 2-5 nap
101.990 Ft
