Home GR01 hordozható asztali grill, faszén, faszénbrikett, nyitott vagy zárt fedél, 2 rostély, 2 széntartó rács, 22 cm rostélymagasság asztaltól GR01
Leírás és Paraméterek
| jellemzők | dupla grillfelülettel, ideális kempingezéshez, piknikezéshez • grillezés nyitott vagy zárt fedéllel • a fa fogantyúval könnyen szállítható • acél lábak |
| javasolt tüzelőanyag | faszén, faszénbrikett |
| maximum tüzelőanyag | 1,5 kg/oldal |
| tömeg | 3 kg |
| egyéb | 2 db rostély, 2 db széntartó rács |
| rostély mérete | 34 x 22,5 cm |
| funkció | szabályozható levegőmennyiség |
| rostélymagasság | 22 cm az asztaltól |
| méret | befoglaló mérete: 41,5 x 44,5 x 30 cm |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Barbecook BC-ACC-7088 Brahma kétoldalas öntöttvas grill lap, 24x42cm BC-ACC-7088
Cikkszám:SOMOGYI-5400269224318
Rendelhető 2-5 nap
20.290 Ft
Barbecook BC-ACC-7087 zománcozott öntöttvas grill lap, kétoldalas, kerek, 35cm BC-ACC-7087
Cikkszám:SOMOGYI-5400269219611
Rendelhető 2-5 nap
21.490 Ft
Home HG GR 03 asztali grill, teljesítmény 2000 W, tapadásmentes felület, zsírgyűjtő fiók HG GR 03
Cikkszám:SOMOGYI-5999084955458
Rendelhető 2-5 nap
17.590 Ft
Barbecook BC-ACC-7459 rozsdamentes acél sütőrács, 50cm átmérő BC-ACC-7459
Cikkszám:SOMOGYI-5404035701683
Rendelhető 2-5 nap
17.190 Ft
Barbecook BC-ACC-7170 prémium grilltakaró, 66cm átmérő, fekete BC-ACC-7170
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210823
Rendelhető 2-5 nap
16.190 Ft
Barbecook BC-ACC-7413 rozsdamentes acél faszén begyújtó BC-ACC-7413
Cikkszám:SOMOGYI-5420059848654
Rendelhető 2-5 nap
15.690 Ft
Barbecook BC-SMO-7422 hidegfüst generátor induló szett BC-SMO-7422
Cikkszám:SOMOGYI-5420059857298
Rendelhető 2-5 nap
15.390 Ft
Barbecook BC-ACC-7052 prémium grillkesztyű, 33cm, fekete BC-ACC-7052
Cikkszám:SOMOGYI-5400269210595
Rendelhető 2-5 nap
14.690 Ft
