Home KMF8LED150 havas műfenyő LED-ekkel, 170db melegfehér LED, 150cm magas, 101cm átmérő, 3D és 2D tűlevelek, hálózati tápellátás, beltéri kivitel KMF8LED150
Leírás és Paraméterek
| elhelyezhetőség | beltéri |
| fényforrás | LED |
| fényforrások száma | 170 db |
| fényforrások színe | melegfehér |
| jellemzők | 3D 2D tűlevelekkel • behavazott hatás, toboz díszítés • 580 csúcs • fém talp |
| magasság | 150 cm |
| méretek | legnagyobb átmérő: 101 cm |
| tápellátás | tartozék hálózati adapter |
| tápkábel hossza | 5 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home KMF 6/150 műfenyő beépített világítással, 250 db LED, 150 cm magasság, 94 cm átmérő, talpkapcsoló, 4 funkció KMF 6/150
Cikkszám:SOMOGYI-5999084945558
Rendelhető 2-5 nap
49.290 Ft
Home KMF 4/150 műfenyő, 150 cm magasság, 106 cm átmérő KMF 4/150
Cikkszám:SOMOGYI-5999084941123
Rendelhető 2-5 nap
53.190 Ft
Home CBT 320 virágzó cseresznyefa, 320 db LED, IP44, fém talp, kültéri, beltéri CBT 320
Cikkszám:SOMOGYI-5999084901776
Rendelhető 2-5 nap
35.990 Ft
LED-es virágzó cseresznyefa dekoráció, 200 LED CBT 200
Cikkszám:SOMOGYI-5999084920166
Rendelhető 2-5 nap
30.390 Ft
Műfenyő, fél-fa, beépített LED világítással, 180 cm magas KMF 7/180
Cikkszám:SOMOGYI-5999084955328
Rendelhető 2-5 nap
28.490 Ft
Home KMF8LED180 havas műfenyő LED-ekkel, 250db melegfehér LED, 8 program, 180cm magas, 116cm átmérő, 3D és 2D tűlevelek, hálózati tápellátás, beltéri kivitel KMF8LED180
Cikkszám:SOMOGYI-5999084973445
Rendelhető 2-5 nap
68.990 Ft
Home KMF90BLED elemes műfenyő LED-ekkel, 100db melegfehér LED, 90cm magas, 8 programos, 3D és 2D tűlevelek, elemes tápellátás, beltéri kivitel KMF90BLED
Cikkszám:SOMOGYI-5999084973476
Rendelhető 2-5 nap
26.290 Ft
Műfenyő, fél-fa, beépített LED világítással, 150 cm magas KMF 7/150
Cikkszám:SOMOGYI-5999084955311
Rendelhető 2-5 nap
23.990 Ft
