HOME KMF8LED210 havas műfenyő LED-ekkel, 210 cm, 350 db melegfehér LED, 3D+2D tűlevelek, fém talp, adapteres tápellátás, beltéri kivitel KMF8LED210
Leírás és Paraméterek
| elhelyezhetőség | beltéri |
| fényforrás | LED |
| fényforrások száma | 350 db |
| fényforrások színe | melegfehér |
| jellemzők | 3D 2D tűlevelekkel • behavazott hatás, toboz díszítés • 1220 csúcs • fém talp |
| magasság | 210 cm |
| méretek | legnagyobb átmérő: 134 cm |
| tápellátás | tartozék hálózati adapter |
| tápkábel hossza | 5 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home KMF 4/210 műfenyő, 210 cm magasság, 142 cm átmérő KMF 4/210
Cikkszám:SOMOGYI-5999084941147
Rendelhető 2-5 nap
107.990 Ft
Home KMF 6/210 műfenyő beépített világítással, 500 db LED, 210 cm magasság, 119 cm átmérő, talpkapcsoló, 4 funkció KMF 6/210
Cikkszám:SOMOGYI-5999084945572
Rendelhető 2-5 nap
88.490 Ft
Home KMF 4/180 műfenyő, 180 cm magasság, 122 cm átmérő KMF 4/180
Cikkszám:SOMOGYI-5999084941130
Rendelhető 2-5 nap
76.990 Ft
Home KMF8LED180 havas műfenyő LED-ekkel, 250db melegfehér LED, 8 program, 180cm magas, 116cm átmérő, 3D és 2D tűlevelek, hálózati tápellátás, beltéri kivitel KMF8LED180
Cikkszám:SOMOGYI-5999084973445
Rendelhető 2-5 nap
68.990 Ft
KMF8LED240 havas műfenyő LED-ekkel, 460db melegfehér LED, 240cm magas, 144cm átmérő, 3D és 2D tűlevelek, hálózati tápellátás, beltéri kivitel KMF8LED240
Cikkszám:SOMOGYI-5999084973469
Rendelhető 2-5 nap
128.990 Ft
Home KMF 4/150 műfenyő, 150 cm magasság, 106 cm átmérő KMF 4/150
Cikkszám:SOMOGYI-5999084941123
Rendelhető 2-5 nap
53.190 Ft
Home KMF 6/150 műfenyő beépített világítással, 250 db LED, 150 cm magasság, 94 cm átmérő, talpkapcsoló, 4 funkció KMF 6/150
Cikkszám:SOMOGYI-5999084945558
Rendelhető 2-5 nap
49.290 Ft
Home KMF8LED150 havas műfenyő LED-ekkel, 170db melegfehér LED, 150cm magas, 101cm átmérő, 3D és 2D tűlevelek, hálózati tápellátás, beltéri kivitel KMF8LED150
Cikkszám:SOMOGYI-5999084973438
Rendelhető 2-5 nap
47.990 Ft
