Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 660W |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | 116х55х26 |
| Kimeneti áram : | 2A |
| Bemeneti feszültség : | 100-240V |
| Típus : | Wi-Fi kapcsoló |
| Garancia : | 3+0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TUYA DIGITÁLIS LED SZALAG RGBCCT+IC IP20 5M, SET
Cikkszám:99LED989D-IP20
Rendelhető 2-5 nap
13.472 Ft
SMART WIFI SZABÁLYOZÓ HŐMÉRSÉKLETHEZ. ÉS PÁRAtartalom 20A
Cikkszám:THR320D
Rendelhető 2-5 nap
13.572 Ft
