IPARI FALI VENTILLÁTOR D200 WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP-X4 |
| Névleges feszültség : | 220V |
| Teljesítmény : | 36W |
| Márka : | ELMARK |
| Percenkénti fordulatszám : | 1300 |
| Átmérő : | 200mm |
| Garancia : | 3+0 |
| Maximális levegő űrtartalom : | 410 m³/h |
| Zajszint : | 53 db(A) |
| Modell : | IAS |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
