Ipari lámpa, IP65 150 cm, 45W, 5500 lumen, 4000K,
Leírás és Paraméterek
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 45W |
| Fényáram | 5500 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP65 |
| Méret | 1500*40*30 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
