JOSEY FÜGGESZTÉK LED 156W / 3000K D700X1200mm
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 156W |
| Fényáram : | 11700lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:700/H:1200 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | JOSEY |
| Luminous efficiency : | 75lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
