KOMBINÁLT ELEKTRONIKUS ÁRAMVÉDŐ KAPCSOLÓ JEL5 2P 10A/300mA
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Névleges áram : | 10A |
| Pólusok száma : | 2 |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:72/W:35/H:81 |
| Megszakítóképesség : | 6 kA |
| Szivárgó áram : | 300mA |
| Garancia : | 7+0 |
| Modell : | JEL5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
KOMBINÁLT ELEKTRONIKUS ÁRAMVÉDŐ KAPCSOLÓ JEL5 2P 10A/100mA
Cikkszám:40011
Rendelhető 2-5 nap
4.532 Ft
KOMBINÁLT ELEKTRONIKUS ÁRAMVÉDŐ KAPCSOLÓ JEL5 2P 40A/100mA
Cikkszám:40041
Rendelhető 2-5 nap
4.635 Ft
KOMBINÁLT ELEKTRONIKUS ÁRAMVÉDŐ KAPCSOLÓ JEL6 C50 3P 50A/300MA
Cikkszám:40336
Rendelhető 2-5 nap
4.791 Ft
KOMBINÁLT ELEKTRONIKUS ÁRAMVÉDŐ KAPCSOLÓ JEL6 C40 3P 40A/300MA
Cikkszám:40343
Rendelhető 2-5 nap
4.110 Ft
