KÜLTÉRI NAPELEMES LÁMPATEST 5520 0.06W IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 0.06W |
| Fényáram : | 1lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:365/D:85/85 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | Ni-Mh/100mAh AAA 1.2V |
| Az anyag típusa : | Plastic |
| Garancia : | 1+0 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Érzékelők : | Nem |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
HOME MX656 napelemes kerti lámpa, fekete műanyag, 1db melegfehér SMD LED, cserélhető AA akkumulátor MX656
Cikkszám:SOMOGYI-5999084974572
Rendelhető 2-5 nap
1.890 Ft
Home MX643 napelemes kerti lámpa, 2 db hidegfehér LED, polyresin, műanyag, 100 mAh akkumulátor (NiMH), kültéri, beltéri MX643
Cikkszám:SOMOGYI-5999084963576
Rendelhető 2-5 nap
1.990 Ft
Home MX 618K napelemes kerti dekoráció, 1 db LED, automatikus, 8 óra üzemidő, kolibri MX 618K
Cikkszám:SOMOGYI-5999084947392
Raktáron
1.990 Ft
Home MX652 napelemes kerti lámpa, 3 db nagy fényerejű melegfehér LED, akkumulátor, IP44 MX652
Cikkszám:SOMOGYI-5999084970000
Rendelhető 2-5 nap
1.690 Ft
