LED ASZTALI LÁMPA SZABÁLYOZHATÓ FÉNYEREJŰ 9W 4000K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 9W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 500lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:150/H:600 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Feszültség : | 100-240V AC |
| Az anyag típusa : | ABS+PP |
| Garancia : | 3+2 |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 55lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED ASZTALI LÁMPA SZABÁLYOZHATÓ FÉNYEREJŰ 9W 4000K FEKETE
Cikkszám:955LED101T-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.572 Ft
