LED MENNYEZET LÁMPA BRILLIANCE 24W 6500K SÜLLYESZTETT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500 |
| Fényáram : | 1800lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:220/H:20/D1:205 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | BRILLIANCE |
| Sugárzási szög : | 110° |
| Luminous efficiency : | 75lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SA-91 SPOTVILÁGÍTÁS ALUÖNTVÉNY TEST SZATÉN NIKKEL/KRÓM 12V MR16 LÁMPÁHOZ
Cikkszám:9291-SN-CH
Rendelhető 2-5 nap
2.575 Ft
LEDES MŰANYAG SZÖGLETES SPOTVILÁGÍTÁS COB 7W 2700-3000K FEHÉR
Cikkszám:92S107WW-W
Rendelhető 2-5 nap
2.568 Ft
LEDES MŰANYAG SZÖGLETES SPOTVILÁGÍTÁS COB 7W 2700-3000K GRAFIT
Cikkszám:92S107WW-GR
Rendelhető 2-5 nap
2.567 Ft
LEDES FÉM SZÖGLETES SPOTVILÁGÍTÁS PAR 16 5.5W 2700-3000K KRÓM
Cikkszám:92S105WW-CH
Rendelhető 2-5 nap
2.642 Ft
LSLCOB LEDES SPOTLÁMPATEST 5W 2700K-3000K 230V FEHÉR
Cikkszám:92LSLC527-WH
Rendelhető 2-5 nap
2.523 Ft
SA-91 SPOTVILÁGÍTÁS ALUÖNTVÉNY TEST GYÖNGYHÁZ KRÓM/KRÓM 12V MR16 LÁMPÁHOZ
Cikkszám:9291-PCH-CH
Rendelhető 2-5 nap
2.472 Ft
LEDES MŰANYAG NÉGYZET ALAKÚ SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 6W 2700-3000K FEHÉR
Cikkszám:92S106WW-W
Rendelhető 2-5 nap
2.726 Ft
