LED BULB SMD2835 8W 120D GU10 230V 2700K 110LM/W
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 8W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Foglalat : | GU10 |
| Fényáram : | 880lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | 50x56 |
| Garancia : | 3+0 |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
